Aktualności Aktualności

Powrót

Wiosenne talenty: Słowik Wiosny 2018

Wiosenne talenty: Słowik Wiosny 2018

27 kwietnia 2018 w Szkole Podstawowej w Tuszowie Narodowym odbyła się XVIII edycja Gminnego Festiwalu Piosenki Przyrodniczej o tytuł Słowika Wiosny 2018, której współorganizatorem jest Nadleśnictwo Mielec. Patronat honorowy objął pan Andrzej Głaz-Wójt Gminy Tuszów Narodowy. W tegorocznej edycji udział wzięło 23 uczniów klas 0-III z pięciu szkół z terenu gminy.

 Grzegorz Gazda, członek Zespołu Sygnalistów przy RDLP w Krośnie „Echo Karpat”, uświetnił imprezę grając sygnały na rogu myśliwskim. Jury po wysłuchaniu wszystkich biorących udział w konkursie, postanowiło przyznać 4 nagrody, 4 wyróżnienia i 2 tytuły Słowika Wiosny 2018. Należy dodać, że wybór był trudny, gdyż uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom artystyczny.

Słowika wyśpiewali sobie: Maja Nowak i Jakub Stala. Każdy z wiosennych artystów otrzymał również upominek od Nadleśnictwa Mielec.

Laureatom konkursu raz jeszcze serdecznie gratulujemy i życzymy wielu muzycznych sukcesów. Mamy nadzieję, że kolejne edycje festiwalu będą cieszyły się równie dużym zainteresowaniem.


Nadleśnictwa i inne

Polecamy Polecamy